Her Güne Bir Dua İnşAllah

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Her Güne Bir Dua İnşAllah

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Salı Nis. 21, 2009 2:49 pm

Konunun ilk mesajı :

:975:

gül gül gül

BİR GARİP DUA DİLENCİSİYİM...
Kendinin ne olduğunu bilen insan, bazı kendini bilmezlerin, onun hakkında söylediklerinden etkilenmez.(İbn-i Sina)
(((OFLU)))
Admin
Admin

http://cankurbanyoluna.forumzen.com

Geri: Her Güne Bir Dua İnşAllah

Mesaj tarafından *LİVÂÜ'L-HAMD* Bir Çarş. Ocak 27, 2010 2:03 pm

*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

Mesaj tarafından *LİVÂÜ'L-HAMD* Bir Çarş. Ocak 27, 2010 2:05 pm

*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Perş. Ocak 28, 2010 4:27 pm

Ey Rabbimiz! Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız..!! ..

Kendinin ne olduğunu bilen insan, bazı kendini bilmezlerin, onun hakkında söylediklerinden etkilenmez.(İbn-i Sina)
(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından 'secdé- Bir Çarş. Mart 03, 2010 6:31 pm

Allahım senden medet umuyorum ol dersen olur bit dersen

biter sen yüceler yücesisin sana yalvarıyorum ne olursun beni kendime bırakma ne olursun bana
yardım et ne olursun bana güç kuvvet Sabır wer..Sna muhtacım Ya rabbimm..
'secdé-
Destekleyen Üye
Destekleyen Üye

Nerden : İstanbuldan katılıyorum yarışmacı arkdaslara baaşarılar dilermm xD

http://ilahiask.forumzen.com/

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Perş. Mart 11, 2010 1:27 pm

(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Salı Kas. 02, 2010 1:37 pm

Tüm dualara canı gönülden

(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Salı Kas. 02, 2010 2:48 pm

ALLAH (C.C.)'ım Gül Gibi Görünüp Diken Gibi Batanlardan ve Dost Gibi Görünüp Yılan Gibi Sokanlardan Beni /Bizi Koru... ( AMİN )

Rabbim,
amin diyen kullarından razı ol..Rabbim amin diyen kullarının
günahlarını bağışla..Rabbim amin diyen kullarını cennetinle ödüllendir,
Rabbim amin diyen kullarına hem bu dünyaya hem ahirete dair istedikleri
ne varsa hepsini haklarında hayırlı kılıp ver..amin amin amin..

(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Kas. 02, 2010 5:53 pm

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Kas. 22, 2010 6:20 pm

SELAMÜN ALEYKÜM ETAFİRULLAH ALLAH (C.C.) (C.C.)ÜMME SALLİ ALA MUHAMMEDİN VE ALİ ALA MUHAMMED ALLAH (C.C.) (C.C.) IM C C BİZİ AFFET SEN AFFETMEYİ ÇOK SEVERSİN OFLU AKARDEŞİMİ DE AFFET BEN BU GÜN ONU ÜZDÜM SEN ONDAN VE DİYERKARDEŞLERİMDEN ABİLERİMDEN ABLALARIMDAN RAZI OL .....
ALLAH (C.C.) (C.C.) C C SENSİN BİZ SENİN BİR DAMLA SUDAN YARATTIĞIN VARLIKLARIZ BİZİ KULLUGUNA AL .....BİZE MERHAMET ET.... BİZİ AFFET. SEN AFFETMESSEN BİZ NE YAPARIZ YA RABBİ ALLAH (C.C.) (C.C.) C C EMANET OLUN SELAMÜN ALEYKÜM bismillahirrahmanirr javascript:emoticonp(' SAAV esteğfirullah
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Kas. 23, 2010 7:22 pm

bismillahirrahmanirr selam_2 SAAV ALLAH IM FAZLA YEMEKTEN FAZLA KONUŞMAKTAN HASETLİKTEN FESATLIKTAN BORÇLULUKTAN GORÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZADAN BELADAN AKLA HAYALE GELMEZ MUSİBETLERDEN SEN BİZLERİ KORU amin amin amin İLAHİ ALLAH ALLAH ALLAH BEN PAYGAMBER SAV EFENDİMİZİN SENDEN İSTEDİĞİ BÜTÜN İYİ VE HAYIR ŞEYLERİ SENDEN İSTİYOR. ONUN SAV EFENDİMİN SANA SIGINDIGI BÜTÜN KÖTÜ İŞLERDEN TÜM ÜMMEDİ MUHAMMED SAV İÇİN SANA SIĞINIYORUM DUAMI KABUL ET YA RABBİ YA RABBİ YA RABBİ SAAV ALLAH ALLAH ALLAH selam_2 ALLAH (C.C.) (C.C.) C C EMANET OLUN
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Kas. 24, 2010 7:27 pm

bismillahirrahmanirr selam_2 ALLAH ALLAH (C.C.)ım, maksadım Sensin; talebim hoşnutluğundur,rızandır ALLAH ALLAH ALLAH selam_2
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Kas. 25, 2010 7:29 pm

SELAMÜN ALEYKÜM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİM BİZİ MUHATAP ALIP SANA DUA ETMEMİZE İMKAN SAGLADIĞIN İÇİN HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN.PEYGAMBERİM HAZRETİ MUHAMMED SAV MUSTAFA SENDEN BÖYLE BİR GÜNDE NE İSTEMİŞSE BENDE SENDEN ONU TÜM ÜMMEDİ MUHAMMED SAV İÇİN İSTİYOR NEDEN SANA SIĞINMŞSA BENDE ONLARDAN TÜM ÜMMEDİ MUHAMMED SAV İÇİN SANA SIGINIRIM..RABBİM DUA ETMEME İMKAN SAĞLADIĞINI DÜŞÜNÜNCE KABUL ETMEYECEK OLMASAN ZATEN DUA ETTİRMESSİN SANA HAMD OLSUN BİZİ AFFETMEK İÇİN VESİLELER BAHANELER SEBEPLER YARATIĞIN VE HER ŞEY İÇİN.SENİ SEVİYORUM TABİ SENİN BENİ SEVMENİ DÜŞÜNÜNCE BENİM SEVGİM GÖZÜKMÜYOR ARTIK SEN ARTTIR SEVGİMİ GÖZÜKSÜN YA RABBİ SENİ SEVİYORUM RABBİM SENİ SEVİYORUM RABBİM SENİ ÇOOOOOOOOOO.....K SEVİYORUM RABBİM BAKIYORUM DA HEMEN BAŞLADIN ARTIRMAYA HAMDOLSUN BÜYÜKLÜĞÜN GİBİ HAMD VE ŞÜKÜRLER OLSUN...VEDDUD OLAN ALLAHIMALLAHIMALLAHIM ALLAHIM ....SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH [b][strike]
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Cuma Kas. 26, 2010 10:34 am

Tüm işlediğim günahlarıma

(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Kas. 26, 2010 1:45 pm

SELAMÜN ALEYKÜM ESTAFİRULLAH BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM İLAHİ BİLİYORSUN BU GÜN CUMA SENİN BİZİM İÇİN SEÇTİĞİN GÜN...BİZ BU GÜNÜN ÖNEMİNİ ANLAMINI BİLEMEYİZ SEN BİLİYORSUN...BİZLERİ BU GÜNÜN VE EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA SAV BEREKETİNE AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİT ET İMANIMIZI ARTIR SELAMÜN ALEYKÜM
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Paz Kas. 28, 2010 10:54 am

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM İLAHİ YAPTIKLARIMIN HEPSİNDEN SANA TÖVBE EDİYORUM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM ALLAH (C.C.) (C.C.)ÜMME SALLİ ALA SEYYİDANA MUHAMMED SAV YA RABBİ HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN. GELECEKTE YAPABİLECEĞİMİZ GÜNAHLARDAN SEN BİZİ MUAFAZA ET AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE İMANIMIZI ARTTIR.HAYIRLI İLİM VER HAYIRLI RIZIK VER HAYIRLI SOY VER SENİ ÇOK ZİKREDEN DİL SANA ÇOK ŞÜKREDEN KALP KALP SENİ DÜŞÜNEN AKIL VER BİZLERE SEVDİKLERİNİ SEVEN RAZI OLDUĞUN İŞLER YAPTIR. BİZİ CEHENNEM AZABINDAN KABİR AZABINDAN HUZURUNDAN KOVULMAKTAN BİZLERİ KORU ..... selam_2 ALLAH A.E.O
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Kas. 29, 2010 4:36 am

SELAMÜN ALEYKÜM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ALLAH (C.C.)ÜMME SALLİ ALA MUHAMMED SAV İLAHİ TÜM MÜSLİMANLARA HER İŞLERİNDE YARDIM ET..GEÇMİŞTE YAPTIKLARINI GÜNAHLARI AFFET GELECEKTE YAPABİLECEKLERİNİ GÜNAHLARA SEN ENGEL YOL ...YOLUNDA AYAKLARIMIZI SABİT KIL HİKMETİNİ VER GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZÜ HAYIRLI ET ALLAH (C.C.) C C EMANET OLUN SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Ptsi Kas. 29, 2010 1:42 pm

Vealeykümselam..
Tüm işlediğim günahlarımıza

(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Kas. 30, 2010 8:10 am

bismillahirrahmanirr selam_2 SAAV esteğfirullah İLAHİ BEN DUA ETMEYİ BİLMİYORUM. ÜSTELİK GÜNAHIMDA ÇOK.SANA YETERİNCE KULLUKTA YAPAMADIM. HAKKIYLA NAMAZLARIMI KILAMADIM. YAPTIĞIM İBADETLERE BAZEN NEFİS BAZEN RİYA GİRDİ .. PEYGAMBER EFENDİMİZİ VE SEVDİKLERİNİ SEVEMEDİM..BÜTÜN GÜNAHLARIMI SANA İTİRAF EDİYORUM...İLAHİ SENDEN BAŞKA GİDECEK YERİM SENDEN BAŞKA SIGINACAK KAPIM YOK. SEN SADECE SENİN BİLDİĞİN BÜYÜKLÜĞE SAHİPSİN. SENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ BENİM KAVRAMAM İMKANSIZ. İLAHİ SALİH KULLARININ İBADETLERİ BEREKETİNE KURANI KERİMİN NURU HÜRMETİNE PEYGAMBER EFENDİMİZE SEVGİN HÜRMETİNE TÜM MÜSLİMANLARI AFFET AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİT ET DÜŞMANLARIMIZI PERİŞAN ET...DÜNYA NIN NERESİNDE OLURSA OLSUN SENİ BİLEN KULLARININ SIKINTILARINI KALDIR...ZALİMLERE FIRSAT VERME SENİ ÇOK ZİKREDEN KULLAR BEREKETİNE BİZLERİ KULLUĞUMUZUN BİLİNCİNDE OLAN RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR..GÖZ AÇIP KAPAYINCA KADAR BİLE BİZİ NEFSİMİZE BIRAKMA BİZE ACI BİZE YARDIMLARINI ARTIR..BİZE HEM BU DÜNYA DA HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR ..BİZİ AFFET BİZİ KENDİNE KUL KABUL ET BİZE KALDIRAMAYACAGIMIZ YÜKÜ YÜKLEME GÜNLERİMİZİ BEREKETLİ GECELERİMİZİ HAYIRLI ET ALLAH (C.C.)ÜMME SALLİ ALA MUHAMMED SAV VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED SAV ESTAFİRULLAH AMİN AMİN AMİN ALLAH (C.C.) C C EMANET OLUN SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH

En son ÖMERFARUK tarafından C.tesi Ara. 18, 2010 3:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Salı Kas. 30, 2010 2:02 pm

Vealeykümselam..

ALLAH (C.C.)'ım Gül Gibi Görünüp Diken Gibi Batanlardan ve Dost Gibi Görünüp Yılan Gibi Sokanlardan Beni /Bizi Koru... ( AMİN )

(((OFLU)))
Admin
Admin

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ara. 01, 2010 10:44 am

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ALLAH (C.C.) (C.C.)ÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED İN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED ESTAFİRULLAH ETAFİRULLAH ESTAFİRULLAH İLAHİ SEN BİZİ KULLUGUNA KABUL ET.... amin amin amin esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Ara. 04, 2010 4:31 pm

selam_2 SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah amin selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ara. 07, 2010 1:23 am

bismillahirrahmanirr BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
SALATVE SELAM ALEMLERİN RABBİ MUHAMMED MUSTAFA S.A.V. AİLESİNE ARKADAŞLARINA SEVDİKLERİNE VE SEVDİKLERİNİ SEVENLERE OLSUN.
İLAHİ YARABİ SEN RAHMAN VE RAHİMSİN. SEN VEDDUD SUN AFFETMEYİ SEVERSİN AFFETMEK İÇİN KULLARINI HAYIRLARA SEVF EDERSİN. İLAHİ ŞU AN SENDEN ÜMMEDİ MUHAMMED İÇİN AF DİLİYORUM...SEN AFFET BİZLERİ BİZLERİ SANA LAİK KUL HABİBİNE LAİK ÜMMED ET...YARABİ NİYETİMİ BİLİYORSUN.SENDEN BAŞKA TUTACAK DALIM SIGINACAK KAPIM YOK...NEREYE GİDEYİM SENDEN BAŞKA... İLAHİ SENİN BÜYÜKLÜĞÜN KADAR HAMDOLSUN KENDİ BİLDİĞİN KADAR ŞÜKÜRLER OLSUN. BENİ DUYUYORSUN. GÖRÜYORSUN BİLİYORUM. SANA YALVARIYORUM. NE OLURSUN YARAB PEYGAMBERİM MUHAMMED MUSTAFA S.A.V.VE AİLESİ SEVDİKLERİ. PEYGAMBER EFENDİMİZE KADAR GELEN HZ. ADEM A.S. DAHİL TÜM PEYGAMBERLERİN VE BU PEYGAMBERLERE TABİ OLAN MÜSLİMANLARIN .PEYGAMBER EFENDİMİZDEN GÜNÜMÜZE KADAR GELEN TÜM VELİ KULLARINDAN..GÜNÜMÜZDEN KIYAMAETE KADAR GELECEK OLAN ÜMMEDİ MUHAMMED S.A.V. .SENDEN İSTEDİKLERİ İSTEYECEKLERİ HAYIRLARI TÜM ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN İSTİYORUM.ONLARIN SANA SIGINDIĞI SIGINACAGI TÜM KÖTÜ İŞLERDEN ÜMMEDİ MUHAMMED İÇİN SANA SIGINIYORUM...ŞAYET DÜNYA NIN NERESİNDE OLURSA OLSUN BİR MÜSLİMANIN CANI YANARSA O ACIYI İÇİMİZDE DE BUNU HİSSETTİR. BİLİYORUM KİMSEYE KALDIRAMAYACIĞI YÜKÜ YÜKLEMESSİN. BİZEDE KALDIRAMDIMIZ ACILARI YÜKLEME...BİZE SEVGİNİ VER . BİZE SEVDİKLERİNİN SEVGİSİNİ VER SEVDİKLERİNİ SEVENLERİN SEVGİSİNİ VER.BİZİ EFENDİMİZ MUHAMMED MUSTAFA S.A.V. İN RAZI OLACAGI İŞLER YAPTIR.
SEN ANCAK KENDİ BİLDİĞİN GİBİSİN...SENİN BİLGİNİ. ZATINI DÜŞÜNMEYE BİZİM AKLIMIZ YETMEZ..BİZ SENİ GÖRMEDEN GAYBINI BİLMEDEN TESLİM OLANLARDAN OLALIM. İLAHİ...HADDİMİ AŞTIYSAM BİZİ AFFET SANA YALVARMASINI ÖGRET..EFENDİMİZİN YOLUNDAN BİZLERİ AYIRMA ..AYAKLARIMIZI SABİT KIL..BİZLERİ YAZIYLA VEYA LAFLA DEYİL GERÇEK MÜSLİMANLARDAN ET KUSURLARIMIZI GİDER.
İLAHİ YAPTIĞIM GÜNAHLARDAN SEN BİLİYORSUN KORKMADIĞIMI BUTUN GUNAHLARIMDAN BEN TÖVBE ETTİM BİLİYORSUN. BEN YAPABİLECEKLERİMDEN SANA SIGINIYORUM.. EGER YARIN YÜCE DİVANDA YÜZÜM KARARACAKSA İLAHİ ŞU AN BENİ TAŞ ETTE ORDA KEŞKE DEMEYEYİM..HUZURUNA YÜZLERİ KARARMIŞLARDAN OLARAK CIKMAYAYIM..
İLAHİ BİZİ VE TÜM MÜSLİMANLARI PEYGAMBER EFENDİMİZİ CANINDAN COK SEVENLERDEN ET..ALLAH (C.C.) (C.C.) IM C C BEN YATACAGIM BİLİYORUM Kİ SEN UYANIKSIN.EGER UYANAMASSAM İMANLI OLARAK CANIMI AL UYANIRSAM NAMAZIMI VAKTİNDE KILMAMA YARDIM ET SENİ ÇOK ZİKREDEN KULLARININ DUASI BEREKETİNE YA RABBİ .
YA RABBİ BAŞTA PEYGAMBER EFENDİME VE AİLESİNE SEVDİKLERİNE VE SEVENLERİNE CEBRAİL.A.S.AZRAİL.AS. MİKAİL. A S İSRAFİL A.S. BENDEN DE SELAM SÖYE ....ŞEHİTLERİNE DE BENDEN SELAM SÖYLE YA RABBİ NE OLUR DEKİ BİR KULUM VAR O DA SİZLERE SELAM SÖYLÜYOR. SİZLERİN ARASINA KATILMAK İÇİN DUA EDİYOR.ZAMANINI BEKLİYOR...ÇOK HASRET ÇEKİYOR...ALLAH (C.C.) (C.C.) C C. IM BU DUALARI OKUYAN BÜTÜN ÜMMEDİ MUHAMMED S.A.V. GÜNAHLARINI AFFET..ONLARI CENNETİNE KOY..İMANLI OLARAK SON NEFESLERİNİ VERMELERİNİ SAĞLA SENİN İÇİN SADECE OL EMRİNE BAKAR O İŞ HEMEN OLUVERİR..SELAMÜN ALEYKÜMVERERAHMETULLAHİ C C ALLAH

En son ÖMERFARUK tarafından C.tesi Ara. 18, 2010 3:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ara. 08, 2010 4:13 am

bismillahirrahmanirr selam_2 SAAV İLAHİ NE OLUR MÜSLİMANLARIN İMANLARINI ARTIR...SEN BİZLERİ NEFSİMİZE ŞEYTANA BIRAKMA..BİZLERİ AFFET KENDİNE KUL ET.BİZİ BİZİM BİLMEDİĞİMİZ SENİN ÇOK İYİ BİLDİĞİN GÜNAHLARDAN MUAZAFA ET...BİZE DÜNYA DA GÜZELLİK VER BİZE KABİRDE GENİŞLİK VER. BİZİ MİZANDA BAGIŞLA BİZİ SEVDİKLERİNDEN AYIRMA. İŞLERİMİZDE YARDIM ET....İLAHİ BİZDEN ÖNCE RUHUNU ALDIGIN KULLARI DA AFFET ONLARI BAGIŞLA SEN RABBİMİZSİN SEN SEVDİGİMİZSİN SANA İNANIYOR SENDEN YARDIM İSTİYORUZ..SEV BİZİ SEVDİR BİZİ...NİYETLERİMİZİ SENİN RIZANA ÇEVİR FAZLA YEMEKTEN FAZLA KONUŞMAKTAN FAZLA UYUMAKTAN SEN UZAKLAŞTIR..BİZİM İLMİMİZİ RIZAN DOGRULTUSUNDA ARTIR..FAYDASIZ İLİMDEN KABUL OLUNMAYAN DUA DAN BİZLERİ TEMİZLE SAMİYETİMİZİ ARTIR EFENDİMİZ Hz. Muhammed (S.A.V.) MUSTAFA SAV BEREKETİ NİE FURKANIN NURU HÜRMETİNE GÖZÜ YAŞLI KULLARIN HÜRMETİNE DULARIMIZI KABUL ET ALLAH (C.C.)ÜMME SALLİ ALA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED SAV SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ara. 09, 2010 3:30 am

ESTAFİRULLAH ESTAFİRULLAH ESTAFİRULLAH YA RAB KUSURUMUZU AFFET. BİZİ KENDİNE KUL KABUL ET.EMANETİNİ KABZETMEK ZAMANINA KADAR BİZİ EMANETİNDE EMİN KIL.
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Ara. 10, 2010 3:14 am

Şeyh Kerkûkî
4/2/2009 · Kategori: ŞİİR

Şeyh Kerkuki:"Ya Rabbi!Sen ki Muhammed Mustafa'ya Dahi Yenilgi Sınavını Yaşatansın...Senin Yolunda Kenetlenmeyip Benlik Hevesiyle Ayrı Düştüğümüz ve Bölündüğümüz İçin Kendimize Zulmettik.Biz,Bize Zulmettiğimiz İçin Düşman da Şimdi Bize Zulmediyor...Bizler Gafil Olduk,Günahkâr Olduk,Mahkum Olduk,Mağlup Olduk.Kur'an ve Sünnetin Hikmetleriyle Uyanmadık,Sen Bizleri Düşmanın Saldırılarıyla Uyandırdın,Şimdi de Lütfen Ya Rabbi,Bize Bu Saldırıları Defedecek Güç Ver...Ya Rabbi...Peygamberin Hürmetine,Onun Mecbur Kalıp Savaştığı (Harb) Zaman Titizlikle Sadık Kaldığı Vuruşma (Kıtal) Hukuk ve Ahlâkından Ayırma Ya Rabbi..." GÜNÜMÜZÜ GECEMİZİ HAYIRLI ET YA RAB DOĞRU YOLDAN AYIRMA YARDIMINI ARTTIR SEVDİKLERİNİN YANINDAN AYIRMA
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Ara. 11, 2010 11:38 am

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM bismillahirrahmanirr SAAV İLAHİ ŞU ANDA DÜNYANIN HER NERESİNDE OLURSA OLSUN. ZORDA. DARDA. AÇTA. AÇIKTA. SOGUKTA. GÜNEŞTE. HANGİ MÜSLİMAN VARSA DERTLERİNİ HAYIRLARA ÇEVİR YA RAB SENİN İLMİNE BİZİM AKLIMIZ YETMEZ..YA RABBİ YARDIMINI ARTIR YA RAB ARTTIR YA RAB RABBİM BİZ SENİ YETERİNCE ZİKREDEMİYORUZ.YETERİNCE HAMD EDEMİYORUZ..ŞÜKREDEMİYORUZ...ZATEN SENİ ŞÜKRETMEK .ZİKRETMEK ASLA KAFİ GELMEZ SEN ÜMMEDİ MUHAMMED SAV RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR.PEYGAMBER EFENDİMİZİN SENDEN İSTEDİĞİ BÜTÜN HAYIRLI ŞEYLERİ SENDEN ÜMMEDİ MUHAMMED SAV İÇİN İSTERİM EFENDİMİN SANA SIGINDIĞI BÜTÜN KÖTÜ İŞLER İÇİN SANA SIGINIRIZ selam_2 ALLAH amin
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 13, 2010 1:27 pm

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 İLAHİ KAPINA GELDİM GÜNAHLARIM DAĞLAR GİBİ SEN BİLİYORSUN BELKİ Bİ O KADAR HATTA DAHA ÇOK İŞLEYECEĞİM. YA RABBİ GELECEĞİ BİLEMEM . GEÇMİŞTEKİLER İÇİN ZATEN TÖVBE ETTİM SEN ŞAHİTSİN. ŞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM Kİ SENİN RAHMETİN İŞLEDİĞİM VE İŞLEYEBİLECEĞİM BÜTÜN GÜNAHLARDAN ÇOK BÜYÜK...RABBİM SENİN RAHMETİNLE ŞEYTAN BİZİ KANDIRMASIN. NASIL OLSA ALLAH (C.C.) (C.C.) CC AFFEDER DİYE.... YA RABBİ NE OLURSUN HUZURUNDA UTANACAĞIMIZ İŞLER İŞLETME RABBİM SENDEN HER AN HATTA GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR BİLE GAFİL OLMAYALIM...RABBİM EN GÜZEL KULUNU GĞNDERDİN BİZLERE HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN...NE OLUR PEYGAMBERİMİZE LAİK ÜMMED OLALIM..BİZİMLE EFENDİMİZİN KEYFİ GELSİN SEVİNSİN ÖVÜNSÜM ÜMMEDİM DİYE...İLAHİ EN GÜZEL SÖZLER SÖYLENDİ ...ONLARIN ÜSTÜNDE SÖZ YOK...BÜTÜN O GÜZEL SÖZLERLE SANA DU EDİYORUM SENDEN İSTİYORUM BİZLERİ SEVGİNDEN MAHRUM ETME..BİZE DÜNYADA GÜZELLİK VER AHİRETTEDE GÜZELLİK VER ..AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİT ET..İHSANINI ARTTIR.SEVGİNİ ARTIR.DÜNYA NIN HER YERİNDEKİ MÜSLİMANLARIN SIKINTILARINI HAYIRLARA ÇEVİR.SENİN HER ŞEYE GÜCÜN YETER.. selam_2 SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ara. 14, 2010 7:37 pm

bismillahirrahmanirr ALLAH (C.C.) C C IM NE OLURSUN BİZLERİ AFFET KENDİNE KUL KABUL ET ...EMANETİNİ KABZETMEK ZAMANINA KADAR EMANETİNDEN EMİN KIL...TÜM SEVDİKLERİMİZİ SEN DOĞRU YOLDAN AYIRMA SAAV amin amin amin ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ara. 15, 2010 2:48 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah İLAHİ YA RABBİ TÜM MÜSLİMANLARIN "SIKINTILARINI HAYIRLARA ÇEVİR" "BORÇLARINI ÖDEMEDE YARDIMINI ARTTIR" ÇALIŞMA GAYRETİ VER" HEM BU DÜNYADA GÜZELLİK HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER" "KABİR AZABINI KALDIR" PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATINDAN MAHRUM ETME YA RABBİ" SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ara. 16, 2010 10:20 pm

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 İLAHİ ya RABBİ BU GÜN AŞÜREYMİŞ. HATIRLATANLARDAN SEN RAZI OL...YA RABBİ BİZİM ORALARDA Bİ SÖZ VARDIR ŞÜPHESİZ SEN BİLİRSİN DELİYE SORMUŞLAR BU GÜN BAYRAM DİYE DELİ DE DEMİŞ Kİ BANA HER GÜN BAYRAM DİYE... İLAHİ SEN BU GÜNÜN BEREKETİNE BİZLERİ AFFET ...DÜNYA NIN HER NERESİNDE OLURSA OLSUN BÜYÜN MÜSLİMANLARIN GÜNAHLARINI AFFET ..SIKINTILARINI HAYIRLARA ÇEVİR...PEYGAMBER EFENDİMİZİN AŞURE GÜNÜ SEN İSTEDİĞİ BÜTÜN İYİLİKLERİ SENDEN TÜM MÜSLİMANLAR İÇİN İSTERİM..PEYGAMBER EFENDİMİZİN AŞURE GÜNÜ SANA SIĞINDIĞI BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN TÜM MÜSLİMANLAR İÇİN SANA SIGINIRIZ...SEN BU GÜNÜN BEREKETİNDEN FEYZİNDEN BİZLERİ MAHRUM ETME...BİZLERİN İMANLARINI BİRDAHA Kİ AŞUREYE KADAR MUHAFAZA ET...ŞAYET BİRDAHAKİ AŞUREYE ERİŞMEDEN RUHUMUZU ALIRSAN İMANLI OLARAK AL. EMANETİNİ KABZETMEK ZAMANINA KADAR EMANETİNDEN BÜZLERİ EMİN KIL. RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR..YOLUNDA AYAKLARIMIZI SABİTLE....SENİ KAYBEDEN NEYİ BULUR SENİ BULAN NEYİ KAYBEDERKİ HAMD ALEMLERİN RABBİ OLAN CENABI ALLAH C C ...SELAM BAŞTA PEYGAMBER EFENDİMİZ OLMAK ÜZERE TÜM MÜSLİMANLARA OLSUN ...AŞURE GÜNÜM,Z MUBAREK OLSUN....AMİN AMİN AMİN.. SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Ara. 17, 2010 7:20 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah İLAHİ YA RABBİ DÜNYA NIN HER YERİNDEKİ MÜSLİMANLARIN GEÇMİŞTEKİ VE GELECEKTEKİ GÜNAHARINI AFFET...RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR... BİZ SENDEN YİNE SANA SIGINIYORUZ...SENDEN BAŞKA KORUYUCUMUZ YOK..BİZE HEMBU DÜNYA DA HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER ..İŞLERİMİZİ DÜZENLE YARDIMLARINI ARTTIR... amin amin amin SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Ara. 18, 2010 2:13 pm

selam_2 SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM TÜM MÜSLİMANLARIN GÜNAHLARINI AFFET SEN RAHMANSIN SEN RAHİMSİN SENDEN BAŞKA SIĞINAGIMIZ YOK. GÜZEL ALLAH C C IM SEVGİNİ İÇİMİZDE ARTIR SEVDİKLERİNE SEVGİMİZİ ARTIR.SEVDİKLERİNİ SEVENLERE SEVGİMİZİ ARTIR. RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR. TÜM MÜSLİMANLARI BAĞIŞLA ...GÜNAHLARINI AFFET..SEN AFFETMEYİ SEVERSİN..SON NEFESİMİZDE İMANIMIZI MUHAFAZA ET..EMANETİNİ KABZETMEK ZAMANINA KADAR EMANETİNDE EMİN KIL..BİZLERE HEM BU DÜNYA DA HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER...BİZLERİ YARATTIKLARININ HUZURUNDA UTANDIRMA ..UTANANACAK İŞLER YAPTIRMA ...BİZE OLAN NİMETİNİ HAYIRLISIYNAN ARTIR.BİZİ KABİRDE SIRATTA MİZANDA MUTLU OLAN YÜZLERİ AY GİBİ PARLAYAN KULLARININ ARASINA KAT..HAYIRLI İLİM HAYIRLI ÖMÜR HAYIRLI HAYIRLI EVLAT HAYIRLI EŞ HAYIRLI İŞ HAYIRLI GÜÇ VER...ATALARIMIZIN MEKANLARINI CENNET BAHCESİNDEN BİR BAHCE KIL.ANNE BABAMIZDAN RAZI OL. EŞLERİMİZDEN RAZI OL.BİZ ONLARDAN RAZI OLDUK SEN DE OL YA RABBİ...DÜNYA SEVGİSİNİ RAZI OLACAGIN SEVİYEYE İNDİR GAZABINI HAK ETTİĞİMİZ İŞLERİMİZE TÖVBE NASİP ET SON NEFESİMİZDE SENİN İSMİNİ ZİKREDEN KULLARINDAN ET ....YA RABBİ İŞLERİMİZİ HİKMETLE YAPMAYI NASİP ET NEFSİMİZDEN ŞEYTANDAN BİLDİĞİMİZ BİLMEDİĞİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN NAZARDAN BÜYÜDEN BİZLERİ KORU BİZLERİ AÇLIKLA TERBİYE ETME ...BİZDEN ÖNCEKİLERE YÜKLEDİĞİN GİBİ BİZLERE AGIR YÜKLER YÜKLEME ...PEYGAMBER EFENDİMİZİ GERCEKTE HER ŞEYDEN ÇOOOK SEVELİM..ONA AŞIK OLAN KULLARINDAN EYLE SELAMLARIMIZI KENDİSİNE İLET...DÜŞÜNCELERİMİZİ EFENDİMİZE YÖNLENDİR..HEP ONU DÜŞÜNELİM. EFENDİMİZİN SÜNNETİYLE AMEL EDELİM BİDATLARDAN BİZLERİ UZAKLAŞTIR..NEYİN HAYIRLI NEYİN HAYIRSIZ OLDUĞUNU BİZ BİLMİYORUZ..SEN HAYIRLI OLANLARI YAPTIR.... SAAV selam_2 ALLAH ALLAH ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Ara. 18, 2010 7:56 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah selam_2 YA RABBİ TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SIKINTILARINI HAYIRLARA ÇEVİR...... SAAV ALLAH ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Paz Ara. 19, 2010 5:02 am

selam_2 SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah YA RABBİ SANA NASIL DUA EDECEĞİMİ BİLMİYORUM. İLAHİ BANA DUA ETMEYİ SANA YALVARMAYI ÖĞRET..MÜSLİMANLARIN SIKINTILARINI GİDER.RUHLARINI TESLİM ETMİŞ OLANLARIN KABİRLERİNİ CENNET BAHCESİNDEN Bİ BAHCE YAP.MÜSLİMANLARIN BİRBİRLERİNE OLAN SEVGİ VE MUHABBETİNİ RAZI OLDUĞUN DURUMA ÇIKAR..RABBİM DÜNYA SEVGİSİNİ SENİN RIZANA ÇEVİR..RABBİM MÜSLİMANLARIN BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE MUTLU OLARAK ÖMÜRLERİNİ BİTİRMELERİNİ SAĞLA..PEYGAMBER EFENDİMİZE SONSUZ SALAT VE SONSUZ SELAM OLSUN SEVDİKLERİNE SEVDİKLERİNİ SEVENLERE SELAM OLSUN İLAHİ HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN.HESAP GÜNÜNÜN SAHİBİ SENSEİN YA RABBİ.YANLIZ SANA İNANIR YANLIZ SENDEN YARDIM İSTERİZ. BİZİ DOGRU YOLA İLET SAPMIŞLARIN YOLUNA DEĞİL ....BİZE HEMBU DÜNYADA HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER ..BİZİ CEHENNEM ATEŞİNDEN KORU... amin amin amin SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 20, 2010 12:59 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah selam_2 İLAHİ BÜTÜN MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE İMANIMIZI DAĞLARDAN BÜYÜK ET. SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 20, 2010 12:59 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah selam_2 İLAHİ BÜTÜN MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE İMANIMIZI DAĞLARDAN BÜYÜK ET. SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ara. 23, 2010 10:46 pm

selam_2 SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah YA RABBİ BÜTÜN MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN..AYAKALRIMIZI YOLUNDA SABİT ET BİZE HEM BU DÜNYA DA GÜZELLİK HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER.. BÜTÜN SIKINTILARIMIZI HAYIRLARA ÇEVİR
esteğfirullah SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Ara. 25, 2010 3:31 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah ya RABBİ kapına GELDİM SENDEN DİLENİYORUM. NE OLUR BOŞ ÇEVİRME RABBİM. SENDEN İSTEĞİM DÜNYANIN HER NERESİNDE VARSA MÜSLİMAN ÖLÜ VEYA DİRİ SIKINTILARINI GİDER KIYAMET GÜNÜNE KADAR GELECEK OLAN MÜSLİMANLARINDA AYNI ŞEKİLDE SIKINTILARINI GİDER..BİZLERİ SENİN YOLUNDAN AYIRMA AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE..RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPTIR..UTANACAĞIMIZ İŞLER YAPTIRMA ...AMİN AMİN AMİN SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Paz Ara. 26, 2010 6:02 pm

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 RABBİM TÜM MÜSLİMANLARI AFFET ...HEM DÜNYADA HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPTIR AYAKLARINI YOLUNDA SABİTLE.... SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ara. 28, 2010 3:07 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah EY BENİM VE TÜM HERŞEYİN RABBİ OLAN ALLAH (C.C.) (C.C.) CC IM SENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ..BİZİM SENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ANLAMAMIZ DA SENİN İZNİNLE ....SEN KENDİ BİLDİĞİN BÜYÜKLÜKTESİN.. TEK OLAN RABBİMİZSİN...BİZ SENİ HAKKIYLA SEVEMESEKTE SEN BİZİ HAK ETTİĞİMİZDEN ÇOK FAZLA SEVİYORSUN...BİZİM KENDİ ELLERİMİZLE YAPTIKLARIMIZDAN CEZALANDIRILSAK DÜNYA DA KİMSE KALMAZ.
BENİM GÜZEL ALLAH (C.C.) (C.C.) CC IM BÜTÜN İŞLER SENİN İSTEĞİN GİBİ OLUYOR...
İLAHİ BİZLERİ ÇOK SEVDİĞİNİ BİLİYORUM.NE OLUR BİZDE SENİ ÇOK SEVELİM. İLAHİ SENİ ÇOK SEVEN KULLARIN VAR ONUDA BİLİYORUM..BİZDE SENİ ÇOK SEVEN KULLARINDAN OLALIM NE OLUR ALLAHCCIM ..NE DİN BİLİYORUM NE KİTAP. TEK BİLDİĞİM SENİN VARLIĞIN. ÜSTELİKTE GÜNAHLARIM DAĞLAR GİBİ İTİRAF EDİYORUM...RABBİM SENİN RAHMETİN ÇOK GAZABINI GEÇMİŞ..BİZLERİ RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR. YOLUNDA AYAKLARIMIZI SABİTLE ....İLAHİ DÜNYA NIN DEĞİŞİK YERLERİNDE AÇTA AÇIKTA ZORDA DARDA İŞKENCE İÇİNDE OLAN MÜSLİMAN KARDEŞLERİMİZ VAR...BİZİM HAYIR DİYE BİLDİĞİMİZ İŞLERDE ŞER ŞER DİYE BİLDİĞİMİZ İŞLERDE HAYIR OLABİLİR. BİZ BİLMİYORUZ SEN BİLİYORSUN. NE OLURSUN RABBİM NE OLURSUN RABBİM NE OLURSUN RABBİM TÜM MÜSLİMANLARIN SIKINTILARINI HAYIRLARA ÇEVİR..O MÜSLİMANLARIN İMANLARINI ARTIRDA NE KADAR KAZANÇ İÇİNDE OLDUKLARINI FARKETSİNLER..MÜSLİMANLARI TEK BİR BAYRAK ALTINDA TOPLA ALLAHCC IM BİZ KENDİMİZE ZÜLMETTİK SENDE KAFİRLERİ BİZLERE MUSALLAT ETTİN...İLAHİ BİZLERİN ŞUURLARINI AÇ HİKMETİNİ VER İLAHİ
NE OLURSUN BİZLERİ BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVEN MÜSLİMANLARDAN ET...İLAHİ BİZLER PEYGAMBER EFENDİMİZİN ÖVÜNECEĞİ SEVİNECEĞİ İŞLER YAPALIM..YARIN YÜCE DİVANDA UTANACAĞIMIZ İŞLER YAPMAYALIM...RABBİM BİZE HEM BU DÜNYADA GÜZELLİK VER HEM AHİRETTE GÜZELLİK VER..NESLİMİZDEN DE HAYIRLI KULLARIN GELMESİNİ SAĞLA ANNEMİZDEN BABAMIZDAN RAZI OL ATALARIMIZDAN RAZI OL ONLARIN KABİR SIKINTILARINI KALDIR ALLAH (C.C.) (C.C.) CC IM... SENİ SEVMEYENİ DÜŞMAN SENİ SEVENİ DOST EDİNELİM SEVDİR BİZE SEVDİKLERİNİ .... esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ara. 29, 2010 2:17 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah selam_2 Hasbiyallahü la ilahe illa hu, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül-arşil-azim selam_2 SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ara. 30, 2010 1:59 pm

bismillahirrahmanirr Beesmmeele ALLAH SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM SEN GÜZELSİN GÜZEL OLANI SEVERSİN. RABBİM SEN HERŞEYİ BİLİRSİN.BENİM BİLDİKLERİM YANLIZ SENİN BİLDİRDİKLERİN KADARDIR. RABBİM SEN SEVERSİN. BENİM SEVDİKLERİM YANLIZ SENİN SEVDİRDİKLERİN KADARDIR..İLAHİ GÜZEL VE SÜSLÜ SÖZLERLE SANA YALVARMAK İSTERİM İLAHİ BİLENLERİN SENDEN İSTEĞİ YALVARMALARLA SENDEN İSTERİM SÖZÜN DOGRUSUNU SEN SÖYLERSİN..SENDEN O DOĞRU SÖZLERLE İSTERİM...RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİN SENDEN İSTEDİĞİ BÜTÜN İYİ VE HAYIRLI ŞEYLERİ SENDEN ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN İSTERİM PEYGAMBER EFENDİMİN SANA SIĞINDIĞI BÜTÜN KÖTÜ İŞLERDEN ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN SANA SIĞINIRIM..İLAHİ PEYGAMBER SAV EFENDİME SENİN BÜYÜKLÜĞÜN GİBİ SELAM OLSUN.PEYGAMBER SAV EFENDİMİN İÇİMİZDEKİ SEVGİSİNİ OLMASI GEREKEN SEVİYEYE GETİR YA RABBİ ...PEYGAMBERSAV EFENDİMİZİN ARKADAŞLARI SEN ONLARDAN RAZI OL EFENDİMİZİ NE KADAR SEVİYORLARSA BİZLERDE SEVELİM..SENİN ÇOK SEVDİĞİN KULLARIN PEYGAMBERSAV EFENDİMİZİ NASIL SEVDİLERSE BİZDE SEVELİM...RABBİM BÜTÜN MÜSLİMANLARA HEM BU DÜNYADA HEM AHİRETTE GÜZELLİKLER VER...KABİR AZABINIDAN KURTAR...MAHŞERDE GÖLGEDE OLANARDAN SIRATI ŞİMŞEK GİBİ GEÇECEK OLANLARDAN ET HESAPLARINI KOLAYLAŞTIR..CENNETİNE AL PEYGAMBER EFENDİMİZİN KOMŞUSU ET...BU GÜN VE DAHA ÖNCE ŞEHİT OLAN VE GELECEKTE ŞEHİT OLACAK MÜSLİMANLARA SELAMLARIMIZI İLET SEN BAŞTA PEYGAMBERSAV EFENDİMİZ OLMAK ÜZERE BÜTÜN SEVDİKLERİN BEREKETİNE YALVARMAMI KABUL ET SANA YALVARIYOR SENDEN ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN İSTİYORUM....ANNEMDEN BABAMDAN EŞİMDEN ÇOCUKLARIMDAN DA TÜM ÜMMEDİMUHAMMEDSAV İYLE BİRLİKTE RAZI OL YOLUNDA AYAKLARIMIZI SABİTLE. SEVDİĞİN RAZI OLDUĞUN MÜSADE ETTİĞİN İŞLER YAPTIR....BU DUAYI OKUYANLARI DA AYRICA AFFET SENİN HERŞEYE ĞÜCÜN YETER..SEN RAHMANSIN SEN RAHİMSİN SEN HERŞEYİ GÖRÜR HER SESİ İŞİTİRSİN. SENDEN BAŞKA İLAH YOKKİ BİZE YARDIM ETSİN...SEN BAŞKA DOSTUMUZ YOKKİ BİZİ CEHENNEMDEN KORUSUN SENDEN BAŞKA REZZAK YOKKİ AÇLIĞIMIZI GİDERSİN RABBİM SEN BİZDEN RAZI OLMAZSAN VALLA GİDECEK YERİMİZ SIĞINACAK BİR BARINAĞIMIZ OLMAZ...BİLİYORUM BİZLER SENİN EMİRLERİNİ HAKKINCA YAPAMIYOR SENİ HAKKINCA ÖVEMİYORUZ...SANA YETERİ KADAR ŞÜKÜRDE ETMİYORUZ SEN ALLAHCC SIN BİZ SENİN OL EMRİNLE YARATILMIŞ KULLARINIZ...BÜYÜKÜĞÜNÜ ANLAMAMIZ İMKANSIN SEN KENDİ BİLDİĞİN BÜYÜKLÜKTESİN SENİ YÜCELİĞİNİ ANLATACAK KELİMELER YETERSİZ KALIYOR YANLIZ SEN BİZLERİN İÇLERİNDEN GEÇENLERİ BİLİYORSUN SEN ALLAHCC SIN RABBİM BİZLERİ AFFET ALLAHCCIM ALLAHCCIM ALLAHCCIM RABBİM RABBİM RABBİM EY VEDDUD EYVEDUD EY VEDDUD OLAN RABBİM esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Ara. 31, 2010 4:18 pm

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 İLAHİ YA RABBİ DÜNYANIN NERESİNDE DUA YA İHTİYACI OLAN MÜSLİMAN KARDEŞİMİZ VARSA SEN ONLARA DUALARIMIZI ULAŞTIR SEN BİZLERİ SENİN YOLUNDA AYIRMA PEYGAMBERSAV EFENDİMİZİN KURANI KERİMİN SEVDİĞİN KULLARIN NURU HÜRMETİNE... amin esteğfirullah SAAV ALLAH selam_2
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Paz Ocak 02, 2011 8:57 pm

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ocak 03, 2011 7:28 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM BÜTÜN MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ ÇOK SEVERSİN.BİZLERİ AFFETMEK İÇİN SEBEP YARATIRSIN..İŞLERİMİZDE YARDIM ET BAŞKALRINA MUHTAÇ ETME ..SIKINTILARIMIZ GİDER esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah ALLAH selam_2
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ocak 20, 2011 5:07 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah İLAHİ YA RABBİ TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN ..RABBİM ZATEN SENDEN BAŞKA KİMSEMİZDE YOK ..SENDEN YİNE SANA SIGINIYORUM...RABBİM BEN BİLMİYORUM SEN BİLİYORSUN BİLMEDİKLERİMİ HAYIRLISIYNAN ÖĞRET RABBİM RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPALIM ...AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİT ET KURANDAN İMANDAN RESULLAH SAV EFENDİMİZİN YOLUNDAN SEVDİKLERİNİN YOLUNDAN AYIRMA YA RABBİ AFFET ALLAHCC IM BİZE HİKMET VER YA RABBİM.... şkr SAAV SAAV SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ocak 25, 2011 11:50 pm

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ALLAH (C.C.)ÜME SALLİ ALEMUHAMMEDSAV RABBİM YAŞADIĞIMIZ BU ZAMAN ZOR Bİ ZAMAN...SENİN HAKKIMIZDAKİ TAKDİRİNE TESLİM OLMUŞUZ. ONDAN DOLAYI Bİ ŞÜPHEMİZ YOK. BU ZAMANDA YAŞAMAMIZ GEREKİYORMUŞ YAŞIYORUZ. YAŞAYACAĞIZ. SENİN EMRİN ÖYLE...BENİM SENDEN İSTEĞİM BU ZAMANIN ÜZERİMİZE GETİRDİĞİ YÜKÜ KALDIRABİLECEK İMAN VER. İMANIMIZI ARTTIR.. SEVDİĞİN RAZI OLDUĞUN BİZLERE YOL GÖSTERMEK İÇİN GÖNDERDİĞİN KULLARIN YANINIDAN AYIRMA... ONLARA OLAN SEVGİMİZİ ARTIR. TEK BİLDİĞİM HİÇ BİR ŞEY BİLMEDİĞİM..BİLENLERDEN AYIRMA.. AKILLARIMIZI BULANDIRACAK MÜNKİRLERDEN MÜNAFIKLARDAN ŞEYTANLAŞMIŞ YARATTIKLARINDAN UZAKLAŞTIR..AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE EĞER BENİ CEHENNEM AZABINA KOYACAKSAN RABBİM NE OLUR TAŞ ET TAŞLAR BİLE CEHENNEMDEN UZAKTALAR. RABBİM SENDEN SANA SIĞINIRIM... SENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ KAVRAYABİLDİĞİM KADAR KABUL EDERİM. PEYGAMBER EFENDİNİMİZİ SENİN ELÇİN OLARAK BİLİR ONUN YOLUNDAN SENİN MÜSADE ETTİĞİN SÜRATTE GİDERİM. RABBİM NE OLUR NE OLUSUN İÇİMİZDEKİ RAZI OLMAYAĞIN DUYGULARI KALDIR VEYA ONLARI SENİN RIZANA ÇEVİRECEK KUVVET VER..YA RABBİ ANNEMİZDEN BABAMIZDAN EŞİMİZDEN ARKADAŞLARIMIZDAN SEVDİKLERİMİZDEN RAZI OL...ONLARIN SONLARINI HAYIRLARA ÇEVİR..SEN BİZİM HER ZAMAN İÇİMİZDE OLURKEN BİZLERİ YANLIZLIK DUYGUSUYLA HASRETLİKTE BIRAKMA ..SENİ BULAN NEYİ KAYBEDERKİ SENİ KAYBEDEN NEYİ BULURKİ.. BÜTÜN SEVGİLERİMİZ SANA OLSUN BÜTÜN ÖVGÜLERİMİZ SANA OLSUN BÜTÜN GÜZELLİKLER SENİNLE OLSUN BÜTÜN MUTLULUKLARIMIZ SENİ ŞÜKRETMEK İÇİN OLSUN...RABBİM YARDIMINI ARTIR.. BİZİ GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR BİLE NEFSİMİZE BIRAKMA... ŞEYTANI BİZDEN GÜNEŞ KADAR UZAK ET...NE KADAR HIZLI HAREKET EDERSE ETSİN RABBİM BİZİ ONUN ŞERRİNDEN VESVESESİNDEN DÜRTMESİNDEN UZAK ET...HUZURUNA GÜZÜMÜZ AK OLARAK GELELİM...RABİM SEN CEHENNEMİ BOŞUNA YARATMADIN ELBET ONU DA DOLDURACAKSIN... RABBİM NE OLUR BİZİ SEVDİKLERİNİN BEREKETİNE CEHENNEM AZABINDAN UZAKLAŞTIR...TÜM MÜSLİMANLARA YARDIMINI ARTTIR..RABBİM İÇİMDEKİ SEVGİNİ ARTIR NE OLUR YARABBİ VARSIN DELİ DESİNLER SEN BİLİYORSUN YA NE OLUR YA RABBİ NE OLUR YA RABBİ NE OLUR YA RABBİ SENİN SEVGİNİ KALDIRACAK GÜCÜM YOKSA GÜC VER AKLIM YOKSA AKIL VER KUVVETİM YOKSA KUVVET VER YETERKİ SENİN SEVGİNDEN BAŞKA SEVGİ OLMASIN İÇİMDE SENİN SEVGİN DOLDURSUN HER ZERREMİ... SANA İNANIYOR SANA GÖVENİYOR SANA SIĞINIYORUM...TÜM MÜSLİMANLAR İÇİN SENDEN YARDIM İSTİYORUM...BİZLERE YARDIMINI KAT KAT ARTIR..AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE......ALLAH (C.C.)ÜMSALLİ ALA MUHAMMEDSAV AFFET ALLAHCCIMAFFET ALLAHCCIM AFFET ALLAHCCIM
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ocak 26, 2011 3:35 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah RABBİM DÜNYA NIN HER YERİNDEKİ MÜSLİMAN KARDEŞLERİMİZİ BÜYÜKLERİMİZİ SEN MUHAFAZA ET SEN ONLARA OLAN YARDIMINI ARTTIR.. SEN BİZLERDEN RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPTIR. SANA GÜVENİYOR SANA SIĞINIYORUM..YOLUNDAN RIZANDAN AYIRMA ...SENİ ÇOK ZİKREDEN BAŞTA PEYGAMBER EFENDİMİZ OLMAK ÜZERE KULLARIN BEREKETİNE KURANI KERİMİN NURU HÜRMETİNE FATİHA NIN BEREKETİNE HA MİM ELİF LAM NUN VAV TA HA SIRRI HİKMETİNE BİZLERİ AFFET ...
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Şub. 01, 2011 2:17 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah RABBİM PEYGAMBERSAV EFENDİMİN SENDEN İSTEĞİ BÜTÜN İYİ VE HAYIRLI ŞEYLERİ TÜM MÜSLİMANLAR İÇİN SENDEN İSTERİM. PEYGAMBERSAV EFENDİMİN SANA SIĞINDIĞI BÜTÜN KÖTÜ İŞLER İÇİN TÜM MÜSLİMANLAR İÇİN SANA SIĞINIRIM. SENİN RAHMETİNİ BEN BİLMEM SADECE SEN BİLİRSİN SENİN ŞANIN YÜCEDİR. KELİMELER İFADE ETMEKTEN ACİZDİR. NE OLUR ALLAHCCIM MÜSLİMANLARA YARDIMINI ARTIR. ONLARI MAHZUN.MAHCUP.MUHTAÇ.BİÇARE.DÜŞKÜN.ACİZ.ZELİL.UMUTSUZ BIRAKMA..SEN HER ZAMAN HER YERDE HAZIR OLDUĞUN HALDE KİMSESİZ ETME..RABBİM SAHİBİMİZ SENSİN. BİZİ YOKTAN VAR ETTİN VARLIĞINDAN HABERDAR ETTİN. İLAHİ RUHLARINI SANA TESLİM ETMİŞ BAŞTA PEYGAMBERSAV EFENDİMİZ OLMAK ÜZERE TÜM MÜSLİMANLARA SELAMLARIMI İLET. ONLARDAN RAZI OL KABİRLERİNİ CENNET BAHÇELERİNDEN BİR BAHÇE YAP. SEVDİĞİN BÜTÜN KULLARIN BEREKETİNE KURANI KERİMİN NURU HÜRMETİNE FATİHANIN SIRRI HİKMETİNE ANNEMDEN BABAMDAN EŞİMDEN KARDEŞLERİMDEN ÇOÇUKLARIMDAN ARKADAŞLARIMDAN SEVDİKLERİMDEN SEN RAZI OL .AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE İMANIMIZI KUVVETLENDİR...İBADETLERİMİZİN İÇİNE RİYA KATTIRMA..SEN RAHMAN SIN SEN RAHİM SİN. SEN KERİM SİN. SEN VEDDUD SUN SEN GAFUR SUN SEN ALLAHCC SIN SENDEN EN GÜZEL İSİMLERİNLE İSTİYORUM....
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Şub. 03, 2011 2:33 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah YA RABBİ SANA TÖVBE EDİYORUM.ETMEYE ÇALIŞTIĞIM TÖVBE İÇİNDE TÖVBE EDİYORUM. SEN VARSIN BAŞKA BİRŞEY YOK...RABBİM HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN... esteğfirullah SAAV ALLAH CELLECELALÜ
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics