Her Güne Bir Dua İnşAllah

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Her Güne Bir Dua İnşAllah

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Salı Nis. 21, 2009 2:49 pm

Konunun ilk mesajı :

:975:

gül gül gül

BİR GARİP DUA DİLENCİSİYİM...
Kendinin ne olduğunu bilen insan, bazı kendini bilmezlerin, onun hakkında söylediklerinden etkilenmez.(İbn-i Sina)
(((OFLU)))
Admin
Admin

http://cankurbanyoluna.forumzen.com

Geri: Her Güne Bir Dua İnşAllah

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Şub. 04, 2011 2:59 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah EY BENİM VE TÜM HERŞEYİN TEK RABBİ .İLAHİ BEN PEYGAMBER EFENDİMİN BÖYLE BİR GÜNDE SENDEN İSTEDİĞİ BÜTÜN İYİ VE HAYIRLI ŞEYLERİ SENDEN TÜM ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN İSTİYOR EFENDİMİN SANA SIĞINDIĞI BÜTÜN KÖTÜ İŞLER İÇİN ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN SANA SIĞINIYORUM...RABBİM DÜNYANIN HER NERESİNDE BİR MÜSLİMAN VARSA O NA DUALARIMI SELAMLARIM ULAŞTIR SEN BİZLERDEN RAZI OLACAĞIMIZ İŞLER YAPTIR. İLAHİ RABBİM GÜNAHIM DAĞLAR GİBİ SANA DUA ETMEYE YÜZÜMDE YOK. SENDEN BAŞKA DERMANIM ÇAREMDE YOK. SEN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ ANNEMİZİ BABAMIZI EŞİMİZİ ÇOCUKLARIMIZI SEVDİKLERİMİZİ SEN AFFET ...İLAHİ BAŞKA ÇAREMİZ YOK..SEVDİR BİZE SEVDİKLERİNİ ...SANA DUA ETMEYİ ÖĞRET SENİN RIZAN İÇİN UĞRAŞAN TÜM KARDEŞLERİMİZE DE YARDIMLARINI ARTIR İLAHİ ÖLMEMİZ HAYIRLIYSA ÖLDÜR YAŞAMAMIZ HAYIRLIYSA YAŞAT YA RABBİ.. ALLAHCCIM HER NEFESİMİZDE SENİ ZİKREDEN KULLARININ SAYISINI ARTIR BİZLERİ ONLARIN YOLUNDA GİDEN RAZI OLDUĞUN KULLARDAN ET...AMİN AMİN AMİN esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Şub. 05, 2011 4:46 am

bismillahirrahmanirr SAAV ALLAH esteğfirullah ey benim ve bütün alemlerin RABBİ Kapına geldim SANA döndüm sadece ve sadece SENDEN istiyorum. RABBİM SENİN üzerimize olan nimetlerini sayamayız. SENDEN çok utanıyorum..yüzüm yok SANA karşı. kulluk görevini laikıyla yapamadım. anladım ki ölünceye kadarda hakkıyla yapamayacağım. çok iyi biliyorum ki SENİN RAHMETİN bizi muhafaza ediyor. İLAHİ SANA BÜYÜKLÜĞÜN KADAR HAMDOLSUN.. VERDİĞİN VERECEĞİN NİMETLERİNE SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN ..İLAHİ SANA yalvarıyorum ve İSTİYORUM HADDİM olmayarak.BAŞKA ÇAREMDE YOK ZATEN SENDEN BAŞKA ..bütün MÜSLİMANLARI SEN AFFET SEN AFFETMEYİ VE BİZLERİ ÇOK SEVERSİN.. SENİN RAHMETİNE BİZİM BİLGİMİZ YETMEZ..BİZLERİ RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPTIR. YOLUNDA AYAKLARIMIZI SABİTLE BİZLERE ACI BİZE MERHAMET ET BİZE GAZABINLA BAKMA İLAHİ. BİZ YOKTUK SEN VAR ETTİN VARLIĞINDAN HABERDAR ETTİN SAYISIZ NİMETLER İHSAN ETTİN.. NE OLUR SEVGİNİ HAK EDECEK AMELLER YAPTIR. BİZLERE AKIL VER. BİZLERE FİKİR VER BİZLERE SENİ ANNAMIZ İÇİN KUVVET VER ..BİZİ BİZDEN ÖNCEKİ KAVİMLERİ HELAK ETTİĞİN GİBİ HELAK ETME TAŞIYAMAYACAĞIMIZ YÜKÜ YÜKLEME..SEN KİMSEYE ZERRE KADAR BİLE OLSA HAKSIZLIK YAPMASSIN..İLAHİ SENİ GERCEK SEVEN KULLARIN YERYÜZÜNDE DOLAŞIRLARKEN BİZLERİ ONLARIN YANINDAN İZİNDEN SEVGİSİNDEN MUHABBETİNDEN AYIRMA BİLEREK VEYA BİLMEYEREK ONLARA KARŞI GAZABINI CELBEDECEK SÖZLER EYLEMLER YAPTIRMA SANA SIĞINIYORUM.ALLAH (C.C.) CCIM SEN ALLAH (C.C.) CC SIN BEN BİR DAMLA SUDAN YARATTIĞIN KULUM.. BİLİYORUM BENİ VE BÜTÜN İNSANLARIN DUALARINI DUYYOR GÖRÜYOR İCABET EDİYORSUN..BİZLERİ YANLIZ BIRAKMA BİZLERİ SENDEN UZAK ETME SEVDİKLERİNDEN AYIRMA..BEN DUA ETMEYİ BİLMİYORUM BANA ÖĞRET ALLAHCCIM PEYGAMBER EFENDİMİNSAV VE DİĞER PEYGAMBERLERİN A.S. VE BÜTÜN MÜSLİMANLARIN SENDEN İSTEDİKLERİ BÜTÜN İYİ VE HAYIRLI ŞEYLERİ SENDEN TÜM MÜSLİMANLAR İÇİN İSTİYORUM ONLARIN SANA SIĞINDIĞI BÜTÜN KÖTÜ İŞLER İÇİN MÜSLİMANLAR İÇİN SANA SIĞINIYORUM... amin amin amin esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Şub. 07, 2011 6:37 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah RABBİM TÜM MÜSLİMANLARI PEYGAMBERİMİZ MUHAMMED MUSTAFA SAV BEREKETİNE AFFET.. İŞLERİNDE YARDIM ET.. SIKINTILARINI GİDER. İBADETLERİNİ YAPMALARINDA KUVVET VER..İMANLARINI ARTIR. RAZI OLDUĞUN KULLARIN SEVGİSİNDEN MAHRUM ETME ...AMİN AMİN AMİN.. esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Şub. 08, 2011 11:41 pm

aku_alhamdolillah şkr forgive ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Şub. 09, 2011 7:31 pm

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 RABBİM DÜNYANIN HER YERİNDEKİ MÜSLİMANLARA YARDIMINI ARTTIR. GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR BİLE BİLE BİZİ ŞEYTANA UYDURMA NEFSİMİZİ TERBİYE ETMEMİZ İÇİN BİZLERE YARDIM ET..BİZE HEM BU DÜNYA GÜZELLİK HEM AHİRETTE GÜZELLİK VER BİZİ CEHENNEMİNE ATMA.. BİZE ACI BİZLERE MERHAMET ET GÜNAHLARIMIZ AFFET..İŞLERİMİZDE YARDIM ET KUVVET VE KUDRET SENİN İZNİNLE YARABBİ SADECE SEN VARSIN BİRTEK SENSİN HERZAMAN HER YERDE CANLI CANSIZ BÜTÜN YARATTIKLARIN SENİN TASARRUFUNDA HAREKET EDERLER.. BİR YAPRAK BİLE SENİN EMRİN OLMADAN DÜŞMEZ KIPIRDAMAZ..KARANLIĞIN EN ÇOK OLDUĞU ZAMAN BİLE KARA KARINCANIN BASTI YERİ GÖRÜRSÜN YA RABBİ.. SEN BİZLERİ DUYAR DULARIMIZA CEVAP VERİRSİN RABBİM... HERNE VERİRSEN HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI VER HAYIRSIZ OLANI VERME RABBİM... selam_2 SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Şub. 10, 2011 4:29 am

Beesmmeele selam_2 esteğfirullah SAAV YA ALLAHCC YA RAHMAN YA RAHİM YA KERİM YA HAMİD YA HAKİM YA MECİD YA MELİK YA KUDDÜS YA SELAM YA MÜ MİN YA MÜHEYMİN YA AZİZ YA CEBBAR YA MÜTEKKEBBİR YA HALİK YA EVVEL YA AHİR YA ZAHİR YA BATIN YA BARİ YA MÜSAVVİR YA TEVVAB YA VEHHAP YA BAİS YA VARİS YA KADİM YA MUKİM YA FERD YA VİTR YA NUR YA SETTAR YA CELİL YA CEMİL YA KAHİR YA KADİR YA MELİK YA MUKTEDİR YA ALİM YA ALLAM YA AZİM YA GAFUR YA HALİM YA VEDUD YA ŞEHİT YA ŞAHİT YA KEBİR YA MÜTEAL YA YA NUR YA LATİF YA SEMİ YA KEFİL YA KARİP YA BASİR YA HAK YA MÜBİN YA RAUF YA RAHİM YA TAHİR YA MÜTAHHİR YA MÜCEMMİL YA MUFADDIL YA MÜZHİR YA MÜN İM YA DEYYAN YA YA SULTAN YA HANNAN YA MENNAN YA EHAD YA SAMED YA HAYY YA KAYYUM YA ADL YA HAKEM YA KUDDÜS YA SADIKA L-VA Dİ YA ALLİYY YA GANİY YA ŞAFİ YA KAFİ YA HADİ YA MUAFİ YA BAKİ YA SATİR YA KAHHAR YA FETTAH YA MECİD YA BURHAN YA SULTAN YA EMAN YA MUHSİN YA MAHMUD YA RAHİM OLAN ALLAHCC IM SENDEN EN GÜZEL İSİMLERİNLE İSTİYORUM İLAHİ PEYGAMBER EFENDİMİN SAV BÜTÜN GELMİŞ PEYGAMBERLERİN VE BU PEYGAMBERLERE TABİ OLAN MÜSLİMAN BÜYÜKLERİMİN AİLESİNİN ARKAŞLARININ SEVDİKLERİNİN HEPSİNE SELAM EDİYOR SENİN ONLAR İÇİN SELAMINI İLETMENİ İSTİYORUM. RABBİM DÜNYA NIN HER YERİNDEKİ MÜSLİMANLARA YARDIMINI ARTIR SIKINTILARINI GİDER BİZLERİ SENİN YOLUNDAN AYIRMA PEYGAMBER EFENDİMİZİN SAV SEVGİSİNDEN MAHRUM ETME PEYGAMBER EFENDİMİZİN SAV YOLUNDA GİDENLERİN SEVGİSİNDEN MAHRUM ETME ANNEMİZDEN BABAMIZDAN EŞİMİZDEN ÇOCUKLARIMIZDAN ARKADŞLARIMIZDAN ASKERLERİMİZDEN KOMUTANLARIMIZDAN TANIDĞIMIZ TANIMADIĞIMIZ TÜM MÜSLİMANLARDAN SEN RAZI OL... RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPTIR..AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE.. OLAYLARA HİKMET NAZARIYLA BAKMAMIZI SAĞLA .. DEĞİŞTİREBİLECEKLERİMİZ İÇİN KUVVET VER DEĞİŞTİREMEYECEKLERİMİZ İÇİN GENİŞLİK VER İLAHİ BÜTÜN MAKSADIM SENSİN MABUDUM SENSİN YA RABBİ. MÜSLİMANLARIN ÜZERİNDEN ZİLLETİ KALDIR ALLAHCC IM... YA RABBİ ŞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM SENDEN GELEN HERŞEYE RIZA GÖSTERMEMİZ GEREK VE ŞART VE ÖYLEDİRDE..MÜSLİMANLARI SEN ÇOK SEVİYORSUN BUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM ÇOĞU BUNU BİLMİYOR.. BİLSELER UTANDIKLARINDAN KAFALARINI BİLE KALDIRAMAZLAR. SENİN BUNCA NİMETİNE KARŞILIK VE ONLAR İÇİN HAZIRLADIĞIN CENNETLER İÇİN...RABBİM BİZİM SEVGİMİZİ ARTIR ALLAHCCIM SENİ NASIL SEVMEMİZ GEREKİYORSA ÖYLE SEVELİM..SENDEN NASIL KORKMAMIZ GEREKİYORSA ÖYLE KORKALIM RABBİM BİLEREK BİLMEYEREK YAPTIĞIMIZ GÜNAHLARIMIZI EFENDİMİZ MUHAMMED MUSTAFA SAV BEREKETİNE AFFET SANA LAİK KUL EFENDİMİZE SAV LAİK ÜMMED OLMAMIZI SAGLA SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER. SENİN KORKUNDAN BAŞKA İÇİMİZDE KORKU BIRAKMA ALLAHCC IM RABBİM İBADETLERİMİZDE İŞLERİMİZDE ÖLÜMÜZDE KABİR ALEMİNDE TEKRAR DİRİLİŞİMİZDE YARDIM ET SEVDİKLERİNİN YANINDAN BİZLERİ AYIRMA BİLMEDİKLERİMİZİ BİZLERE ÖĞRET.. HER NE VERİRSEN HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VER HAYIRSIZ OLANI VERME ALLAHCC IM SENDEN GELDİK YİNE SANA DÖNECEĞİZ.. BİZİM BAYRAMIMIZ ÖLDÜĞÜMÜZ GÜN OLSUN ALLAHCC IM YA VEDUD AMİN AMİN AMİN SELAMÜN ALEYKÜM ESTAFİRULLAHCC selam_2 SAAV esteğfirullah ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Şub. 11, 2011 1:08 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah YA ALLAHCC YA RAHMAN YA RAHİM YA KERİM YA HAMİD YA HAKİM YA MECİD YA MELİK YA KUDDÜS YA SELAM YA MÜ MİN YA MÜHEYMİN YA AZİZ YA CEBBAR YA MÜTEKKEBBİR YA HALİK YA EVVEL YA AHİR YA ZAHİR YA BATIN YA BARİ YA MÜSAVVİR YA TEVVAB YA VEHHAP YA BAİS YA VARİS YA KADİM YA MUKİM YA FERD YA VİTR YA NUR YA SETTAR YA CELİL YA CEMİL YA KAHİR YA KADİR YA MELİK YA MUKTEDİR YA ALİM YA ALLAM YA AZİM YA GAFUR YA HALİM YA VEDUD YA ŞEHİT YA ŞAHİT YA KEBİR YA MÜTEAL YA YA NUR YA LATİF YA SEMİ YA KEFİL YA KARİP YA BASİR YA HAK YA MÜBİN YA RAUF YA RAHİM YA TAHİR YA MÜTAHHİR YA MÜCEMMİL YA MUFADDIL YA MÜZHİR YA MÜN İM YA DEYYAN YA YA SULTAN YA HANNAN YA MENNAN YA EHAD YA SAMED YA HAYY YA KAYYUM YA ADL YA HAKEM YA KUDDÜS YA SADIKA L-VA Dİ YA ALLİYY YA GANİY YA ŞAFİ YA KAFİ YA HADİ YA MUAFİ YA BAKİ YA SATİR YA KAHHAR YA FETTAH YA MECİD YA BURHAN YA SULTAN YA EMAN YA MUHSİN YA MAHMUD YA RAHİM OLAN ALLAHCC IM SENDEN EN GÜZEL İSİMLERİNLE İSTİYORUM İLAHİ PEYGAMBER EFENDİMİN SAV BÜTÜN GELMİŞ PEYGAMBERLERİN VE BU PEYGAMBERLERE TABİ OLAN MÜSLİMAN BÜYÜKLERİMİN AİLESİNİN ARKAŞLARININ SEVDİKLERİNİN HEPSİNE SELAM EDİYOR SENİN ONLAR İÇİN SELAMINI İLETMENİ İSTİYORUM. RABBİM DÜNYA NIN HER YERİNDEKİ MÜSLİMANLARA YARDIMINI ARTIR SIKINTILARINI GİDER BİZLERİ SENİN YOLUNDAN AYIRMA PEYGAMBER EFENDİMİZİN SAV SEVGİSİNDEN MAHRUM ETME PEYGAMBER EFENDİMİZİN SAV YOLUNDA GİDENLERİN SEVGİSİNDEN MAHRUM ETME ANNEMİZDEN BABAMIZDAN EŞİMİZDEN ÇOCUKLARIMIZDAN ARKADAŞLARIMIZDAN ASKERLERİMİZDEN KOMUTANLARIMIZDAN TANIDĞIMIZ TANIMADIĞIMIZ TÜM MÜSLİMANLARDAN SEN RAZI OL... RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPTIR..AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE.. OLAYLARA HİKMET NAZARIYLA BAKMAMIZI SAĞLA .. DEĞİŞTİREBİLECEKLERİMİZ İÇİN KUVVET VER. İLAHİ BEN SENDEN RAB OLARAK RAZIYIM SENDE BENDEN RAZI KULUN OLARAK RAZI OL .. ŞAYET SEN BENDEN RAZI DEĞİLSEN RAZI OLACAK İŞLER YAPTIR.CANIMI RAZI OLDUĞUN HALDE AL YA RABBİ..YA RABBİ YA RABBİ NE OLUR HAYIRLI İŞLERE ÇEVİR İŞLERİMİZİ.. SANA KAVUŞMAMIZIN ÇOĞU GİTTİ AZI KALDI ..KALAN AZ ZAMANIDA DEĞERLENDİRELİM. BİLİYORUM ORDA KEŞKE DAHA ÇOK SENİN RAZI OLACAĞIN İŞLER YAPSAYDIK DİYECEĞİZ... NE OLUR PİŞMAN OLACAĞIMIZ İŞLER YAPTIRMA BİZE YARDIMINI ARTIR.YARDIMINI ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV ARTTIR. amin amin amin esteğfirullah SAAV ALLAH selam_2
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Şub. 12, 2011 2:40 am

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM SELAMÜN ALEYKÜM ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMEDSAV VE ALA ALİ MUHAMMEDSAV ESTAFİRULLAHCC ESTAFİRULLAHCC ESTAFİRULLAHCC RABBİM KABUL ETTİĞİN BÜTÜN DUALARI ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN SENDEN İSTİYORUM..ESTAFİRULLAHCC ESTAFİRULLAHCC ESTAFİRULLAH ALLAHUMMESALLİ ALA MUHAMMEDSAV İN VE ALA ALİ MUHAMMEDSAV SELAMÜN ALEYKÜM
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Şub. 14, 2011 3:07 am

bismillahirrahmanirr selam_2 SAAV esteğfirullah EY BENİM VE BÜTÜN HERŞEYİN RABBİ OLAN GÜZELLER GÜZELİ ALLAHCCIM RABBİM BU GÜNLERİN BEREKETİNE ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV BÜTÜN SIKINTILARINI GİDER. RABBİM BU GÜNLERİ HAYIRLARA VESİLE ET.. RABBİM KANDİLİMİZİ MUBAREK ET. BİZİM ŞUURUMUZU ARTIR .RABBİM RAZI OLACAGIN İŞLER YAPTIR..AYAKLARIMIZI YOLUNDA SABİTLE .TÜM ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İLE BİRLİKTE ANNEMİZİ BABAMIZI KARDEŞLERİMİZİ EŞİMİZİ ÇOCUKLARIMIZI ASKERLERİMİZİ KOMUTANLARIMIZI TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINI POLİS VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİ TÜM SENİN RIZANI ARAYAN ARKADAŞLARIMIZI SEN AFFET İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIR. SEN YARDIMINI ARTIR RABBİM ....BİZLERİ ŞAŞIRTMA ..GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR BİZİ NEFSİMİZE VE ŞAYTAN A BIRAKMA ..RABBİM BÖYLE BİR KANDİL GÜNÜ PEYGAMBER EFENDİMİZİN SENDEN İSTEDİĞİ BÜTÜN İYİ VE HAYIRLI ŞEYLERİ SENDEN ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV İÇİN İSTİYORUM.. PEYGAMBER EFENDİMİN SAV BÖYLE BİR GÜNDE SENDEN SIĞINDIĞI BÜTÜN KÖTÜ İŞLER İÇİN ÜMMEDİ MUHAMMED SAV İÇİN SANA SIĞINIYORUM RABBİM SEVDİKLERİNE SELAMLARIMI İLET. ONLARIN SAĞLIKLARINI İYİ ET ONLARIN ÖMÜRLERİNİ UZATKİ ÜMMEDİ MUHAMMED SAV İÇİN DAHA ÇOK HİZMET ETSİNLER . RABBİM HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN SANA ...... ESTAFİRULLAHCC....... SELAMÜN ALEYKÜM esteğfirullah selam_2 ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Şub. 15, 2011 3:48 am

bismillahirrahmanirr selam_2 SAAV esteğfirullah İLAHİ BAŞTA PEYGAMBER EFENDİM SAV OLMAK ÜZERE BÜTÜN MÜSLİMANLARA SENİN SELAMIN OLSUN SANA ŞİMDİYE KADAR EDİLMİŞ DUALARLA SANA DUA EDİYORUM İLERDE EDİLECEK DUALARLA SANA DUA EDİYORUM..SEN NASIL DUA ETMEMİZİ İSTİYORSAN SANA ÖYLE DUA EDİYORUM...ŞİMDİYE KADAR EDİLMİŞ EN GÜZEL DUA İLE SANA DUA EDİYORUM..ÜMMEDİ MUHAMMEDSAV OLAN YARDIMINI ARTTIR..ZALİMLERE FIRSAT VERME...İŞLERİMİZDE YARDIMINI ARTIR .......ŞAŞIRTMA ....NEFSİMİZE UYDURMA....LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDSAV RESULLAH DİYE RUHUMUZU GÜZELLİKLE AL.............. BİZ SENDEN RAZIYIZ SEN DE BİZLERDEN RAZI OLARAK RUHUMUZU AL..EMANETİNİ ALANA KADAR EMANETİNDE EMİN KIL İMAN KUVVETİMİZİ ARTIR....SEVGİNİ İÇİMİZDE ALEMLER KADAR BÜYÜT SENİN BÜYÜKLÜĞÜNE HAMD OLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN BİZİM RABBİMİZ... amin esteğfirullah SAAV selam_2
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics