Sana Sığındım Ya Rabim

Sana Sığındım Ya Rabim

Mesaj tarafından tuhana Bir Paz Mayıs 31, 2009 7:05 pm

Ya Rab.Aciz ve eziğim, acziyetimin de bilincindeyim.Senden birşey istemeye, dilemeye yüzüm yok.Nerde benim benliğim, öğrendiğim değerlerim.Bendeki ben artık ben değilmiyim.Yürüdüğüm yoldaki engellere sebep bensem eğer,Ve asıl eksiklik bende ise, yürütme beni.Bu engeller benim hayrıma ise arttır itikadımı,imanımı.Zira Sen isteyene verensin.Şerri hayra, hayrı şerre çevirensin.İmkanım varken, hayra ortak et.Gözüm kör olsa da, kalp gözümü açık et.İnandığım kişiler azalsa da, inancımı sağlam tut.Kendimi unuttuğum anda, SEN,i daima hatırlama gücü ver.Yolunda yapılan hayrı,SEN,le aramızda gizli tut.
Alenen, bencillik taslanan hayrdan, SANA sığındım Ya Rab.Dilimin söylediği sözleri emniyetli kıl.Boş söz söylemekten, lal et konuşturma.Susmayı seviyorum diye, konuşmayı sevdirme.Yerinde ve zamanında, az ama öz konuştur.Alnımı seccademden ayırma.Elimi tesbihsiz koyma.Öfkemi yutmaktan başka içki içirme.
Müslümanın içtiği en güzel içkidir öfke, yuttur bana Ya Rab.Dergahına el açtığımda, katından kovma.İşlediğim günahlardan azad, tövbemi kabul et.Ayağımı kötü yoldan, dilimi yalan sözden.Elimi haram kıldıklarından, gözümü yasakladığından.Kulağımı kötü sözden, kalbimi imansızlıktan koru.Herkesten el ayak çekip, huzuruna durmaktan,Yalnız SENİN rızanı isteyip, elimi yalnız SANA açmaktan,Verdiğin nimetlerin şükründen, mahrum bırakma.Hayırlı kıldığından razı et.Sana sığındım Allahım.
Yalnız SANA.

tuhana
Destekleyen Üye
Destekleyen Üye

http://www.ilahiask.forumzen.com

Geri: Sana Sığındım Ya Rabim

Mesaj tarafından GNL-FB Bir Paz Mayıs 31, 2009 11:00 pm

Sana sığındım Allahım.
Yalnız SANA. Aminnnn diyelim İNŞAALLAH
599730 canim benim cok güzel paylasim
GNL-FB
Destekleyen Üye