Hergün Tövbe Etmeye Buyurun

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Hergün Tövbe Etmeye Buyurun

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Ptsi Eyl. 07, 2009 9:46 am

Konunun ilk mesajı :

"Ya rabbi! Bu ana gelinceye kadar benim elimden, dilimden, gözümden, kulağımdan, ayağımdan ve elimden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarıma tevbe ettim, pişman oldum. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettim, pişmanlık duydum. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettim. Sen bu tevbemi kabul eyle. Nefsime uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmeme imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyorum ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandım, iman ettim, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettim, dilimle ikrar, kalbimle tasdik ediyorum ve yine iman ve ikrar ediyorum ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır."

"Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve'l-yevmi'l-âhiri ve bi'l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve'l-bâsü bade'l-mevt. Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh."

Ya Rabbi...Ya Rabbi ....Ya Rabbi...Bütün yapmış olduğum
günahlardan dolayı ben pişmanım keşke yapmasaydım İNŞAALLAH
ben bir daha yapmayacağım

Zerrelerim adedince Rabbim ben pişmanım Affet Affet Affet Rahmanım...

Türkçe Okunuşu:

ALLAHümme ente Rabbi lâ ilâhe illâ ente. Halegtenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve vağdike mestetağtü eğûzü bike min şerri mâ sanağtü ebûü leke bi niğmetike aleyye ve ebûü bi zenbî feğfirlî feinnehû lâ yeğfiruzzünûbe illâ ente.
Bi rahmetike yâ erhamer rahimîn.

BİR GARİP DUA DİLENCİSİYİM...
Kendinin ne olduğunu bilen insan, bazı kendini bilmezlerin, onun hakkında söylediklerinden etkilenmez.(İbn-i Sina)
(((OFLU)))
Admin
Admin

http://cankurbanyoluna.forumzen.com

Geri: Hergün Tövbe Etmeye Buyurun

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 20, 2010 12:47 am

YA RABBİ BEN PİŞMANIM BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM. esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 20, 2010 12:48 am

YA RABBİ BEN PİŞMANIM BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM. esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 20, 2010 12:49 am

ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ara. 20, 2010 12:50 am

YA RABBİ BEN PİŞMANIM BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ara. 23, 2010 10:48 pm

esteğfirullah YA RABBİ BÜTÜN YAPMIŞ OLDUGUM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Ara. 25, 2010 3:20 pm

esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah YA RABBİ BÜTÜN YAPMIŞ OLDUGUM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) (C.C.) (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ara. 28, 2010 3:13 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah ALLAHIMC C BEN TÖVBE ETMEYİ BİLMİYORUM....TÖVBE ETMESİNİ BİLENLERİN ETTİĞİ TÖVBEYLE SANA TÖVBE EDİYORUM... KABUL ET SEN BİLİYORSUN ALLAHCCIM ALLAHCCIM ALLAHCCIM
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ara. 29, 2010 2:13 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN YAPMIŞ OLDUĞUM BÜTÜN GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAHCC BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM.... esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ara. 30, 2010 2:07 pm

Beesmmeele bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN YAPMIŞ OLDUĞUM BÜTÜN GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAHCC BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından (((OFLU))) Bir Perş. Ara. 30, 2010 3:24 pm

ESTAGFiRULLAH, ESTAGFiRULLAH, ESTAGFiRULLAH. EL- AZiM EL– KERiM ELLEZi LAiLAHE iLLAHU EL– HAYYÜL KAYYUM VE ETUBÜ iLEYHi VE NES´ELÜHÜT TEVBETE VEL MAGFiRETE VEL HiDAYETE LENA.

BİR GARİP DUA DİLENCİSİYİM...
Kendinin ne olduğunu bilen insan, bazı kendini bilmezlerin, onun hakkında söylediklerinden etkilenmez.(İbn-i Sina)
(((OFLU)))
Admin
Admin

http://cankurbanyoluna.forumzen.com

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Ara. 31, 2010 4:13 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah ALLAHCCIM AFFET BİZİ SEN AFFETMEYİ ÇOK SEVERSİN esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Paz Ocak 02, 2011 1:32 pm

Beesmmeele SAAV ALLAHCCIM AFFET BİZİ SEN AFFETMEYİ ÇOK SEVERSİN gül SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Paz Ocak 02, 2011 8:49 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ocak 04, 2011 10:14 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah
ya RABBİ BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM....... esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ocak 10, 2011 8:50 pm

SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ocak 11, 2011 9:07 pm

SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ocak 20, 2011 4:48 pm

SAAV SAAV SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN YAPMIŞ OLDUĞUM BÜTÜN GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAHCC BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah ALLAH verliebt095jn4mf ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Ocak 25, 2011 11:11 pm

SAAV SAAV SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah İLAHİ BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİR DAHA BEN YAPMAYACAĞIM ...SEN AFFET RABBİM SEN AFFETMEYİ SEVERSİN... esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah ALLAH ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Ocak 26, 2011 3:37 pm

SAAV SAAV SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM TÜM MÜSLİMANLARI AFFET SEN AFFETMEYİ SEVERSİN YAPMIŞ OLDUĞUM BÜTÜN GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAHCC BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Ocak 27, 2011 11:12 am

bismillahirrahmanirr RABBİM BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDANBEN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM SAAV ALLAH esteğfirullah
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Ocak 31, 2011 11:51 pm

bismillahirrahmanirr Beesmmeele Beesmmeele esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah YA RABBİ BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM ....RABBİM NE OLUR NE OLUR NE OLUR TÖVBEMİ KABUL ET RAHMETİNLE İLAHİ İLAHİ İLAHİ SAAV amin amin amin ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Şub. 01, 2011 1:58 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah RABBİM BANA TÖVBE ETMEYİ NASİP ETTİĞİN İÇİN BÜYÜKLÜĞÜNCE HAMDOLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN İLAHİ BÜTÜN MÜSLİMANLARIN TÖVBESİNİ KABUL ET amin amin amin SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Şub. 03, 2011 2:28 pm

esteğfirullah esteğfirullah esteğfirullah
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Şub. 04, 2011 3:10 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah Ya rabbi! Bu zamana gelinceye kadar bizim elimizden, dilimizden, gözümüzden, kulağımızdan, ayağımızdan ve elimizden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarımıza tevbe ettik, pişman olduk. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettik, pişmanlık duyduk. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettik. Sen bu tevbemizi kabul eyle. Nefsimize uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmemize imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyoruz ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandık, iman ettik, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettik, dilimizle ikrar, kalbimizle tasdik ediyoruz ve yine iman ve ikrar ediyoruz ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır." sen bizleri bildiğin gibi affet.neolur rabbim neolur rabbim neolur rabbim sana yalvarıyorum senin sevgine affına muhtacız sen affetmessen halimiz perişan ALLAHCCIM RABBİMİZ amin Aminnn esteğfirullah ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Şub. 05, 2011 4:09 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah Ya rabbi! Bu zamana gelinceye kadar bizim elimizden, dilimizden, gözümüzden, kulağımızdan, ayağımızdan ve elimizden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarımıza tevbe ettik, pişman olduk. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettik, pişmanlık duyduk. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettik. Sen bu tevbemizi kabul eyle. Nefsimize uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmemize imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyoruz ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandık, iman ettik, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettik, dilimizle ikrar, kalbimizle tasdik ediyoruz ve yine iman ve ikrar ediyoruz ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır." sen bizleri bildiğin gibi affet.neolur rabbim neolur rabbim neolur rabbim sana yalvarıyorum senin sevgine affına muhtacız sen affetmessen halimiz perişan amin amin amin ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Şub. 07, 2011 6:39 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah Ya rabbi! Bu zamana gelinceye kadar bizim elimizden, dilimizden, gözümüzden, kulağımızdan, ayağımızdan bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarımıza tevbe ettik, pişman olduk. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettik, pişmanlık duyduk. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettik. Sen bu tevbemizi kabul eyle. Nefsimize uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmemize imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyoruz ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandık, iman ettik, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettik, dilimizle ikrar, kalbimizle tasdik ediyoruz ve yine iman ve ikrar ediyoruz ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır." sen bizleri bildiğin gibi affet.neolur rabbim neolur rabbim neolur rabbim sana yalvarıyorum senin sevgine affına muhtacız sen affetmessen halimiz perişan esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Şub. 08, 2011 11:39 pm

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah Ya rabbi! Bu zamana gelinceye kadar bizim elimizden, dilimizden, gözümüzden, kulağımızdan, ayağımızdan bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarımıza tevbe ettik, pişman olduk. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettik, pişmanlık duyduk. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettik. Sen bu tevbemizi kabul eyle. Nefsimize uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmemize imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyoruz ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandık, iman ettik, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettik, dilimizle ikrar, kalbimizle tasdik ediyoruz ve yine iman ve ikrar ediyoruz ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır." sen bizleri bildiğin gibi affet.neolur rabbim neolur rabbim neolur rabbim sana yalvarıyorum senin sevgine affına muhtacız sen affetmessen halimiz perişan esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Çarş. Şub. 09, 2011 7:42 pm

Beesmmeele SAAV selam_2 RABBİM ŞAHİT OL Kİ BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM. RABBİM İNŞALLAHCC BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM BEN KABÜL ETTİM.... esteğfirullah ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Perş. Şub. 10, 2011 3:34 am

bismillahirrahmanirr SAAV esteğfirullah EY BENİM HERŞEYİN SAHİBİ OLAN ALLAH (C.C.) C C IM BEN PİŞMANIM BÜTÜN YAPMIŞ OLDUĞUM GÜNAHLARDAN KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM esteğfirullah esteğfirullah SAAV ALLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Cuma Şub. 11, 2011 1:10 am

ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir C.tesi Şub. 12, 2011 2:30 am

ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Ptsi Şub. 14, 2011 3:11 am

bismillahirrahmanirr SAAV selam_2 esteğfirullah Ya rabbi! Bu zamana gelinceye kadar bizim elimizden, dilimizden, gözümüzden, kulağımızdan, ayağımızdan ve elimizden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarımıza tevbe ettik, pişman olduk. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine tevbe ettik, pişmanlık duyduk. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettik. Sen bu tevbemizi kabul eyle. Nefsimize uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmemize imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyoruz ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçtiyse, Bunların cümlesine inandık, iman ettik, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettik, dilimizle ikrar, kalbimizle tasdik ediyoruz ve yine iman ve ikrar ediyoruz ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm'dır." sen bizleri bildiğin gibi affet.neolur rabbim neolur rabbim neolur rabbim sana yalvarıyorum senin sevgine affına muhtacız sen affetmessen halimiz perişan RABBİM KANDİLİN BEREKETİNE AFFET ALLAH (C.C.)ÜMME SALLİ ALA MUHAMMEDSAV ESTAFİRULLAH
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından ÖMERFARUK Bir Salı Şub. 15, 2011 3:36 am

selam_2 SAAV esteğfirullah RABBİM BÜTÜN İŞLEDİĞİM GÜNAHLARDAN BEN PİŞMANIM KEŞKE YAPMASAYDIM İNŞALLAH (C.C.) BİRDAHA BEN YAPMAYACAĞIM.. esteğfirullah SAAV
ÖMERFARUK
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2